Рішення № 10 від 17.02.2017 р.

РІШЕННЯ

 

17  лютого 2017р.                                                                                          м. Хмельницький 

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови Голова КДКА Хмельницької області  Прядуна В.Б.,

голови палати Свірневської Н.В., членів палати Стасишина А.Л., Дем’янової О.В., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю., т.в.о. секретаря палати Желіхівського О.М. розглянула скаргу Особи_1 на дії адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 10.05.2007р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Хмельницький, вул. ***)

 

встановила

 

            На адресу КДКА Хмельницької області надійшла скарга Особи_1 на дії адвоката_1. Ксерокопія заяви  була надіслана адвокату. 16.02.2017р. адвокат надав письмові пояснення на скаргу. Особа_1 у своїй скарзі від 26.01.2017р. повідомив, що наприкінці лютого 2015 р. він звернувся до адвоката_1 за правовою допомогою у справі з приводу повернення йому автомобіля «Фольксваген пасат». Між сторонами було укладено договір про надання правової допомоги, на підставі якого скаржник  передав адвокату 8800,00 грн. як гонорар за надання правової допомоги по поверненню автомобіля. Проте, як зазначає скаржник, адвокат_1 не виконав взятого на себе зобов’язання, автомобіль до цього часу не повернутий. Після звернення скаржника за роз’ясненням щодо руху справи, повернув йому 800 грн. та в подальшому ухиляється від будь – якого спілкування щодо повернення решти гонорару. Крім того, при укладенні договору другий екземпляр договору адвокат йому не надав, квитанції про одержання гонорару не оформив, жодних позовних заяв не підготував, інших документів правового характеру також не надав. Просить дисциплінарну палату притягнути адвоката_1 до дисциплінарної відповідальності за невиконання юридичних послуг.   

            Адвокат_1 надав письмові пояснення на скаргу.

            Дисциплінарною палатою було встановлено, що згідно з інформацією, яка міститься в Єдиному реєстрі адвокатів України, право на заняття адвокатською діяльністю адвокату_1 припинено згідно п.6.ч. 1 ст. 32 Закону  України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» з 16.11.2016р. на підставі Вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Заслухавши доповідача – члена дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Желіхівського О.М., розглянувши матеріали скарги Особи_1, дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області керуючись  ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

                                                                ВИРІШИЛА :

 

            Відмовити в порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 10.05.2007р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Хмельницький, вул. ***)  у зв’язку з припиненням права на заняття адвокатською діяльністю адвокатом згідно п.6.ч. 1 ст. 32 Закону  України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» з 16.11.2016р. на підставі Вироку Хмельницького міськрайонного суду.

            Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

 

      Голова КДКА Хмельницької області             підпис                          В.Б. Прядун

 

 

      Голова дисциплінарної палати

      КДКА Хмельницької області                           підпис                          Н.В. Свірневська

 

 

      Т.в.о. секретаря дисциплінарної палати

      КДКА Хмельницької області                          підпис                        О.М.Желіхівський