Рішення № 9 від 24.04.2019 року

Р І Ш Е Н Н Я № 9

 

24 квітня 2019 року                                                                                м. Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., секретаря дисциплінарної палати Німого С.О., членів палати Стьопіна С.О., Костюка В.В., Федорова В.Б.  розглянувши заяву про відвід голові дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області, заявлений адвокатом у дисциплінарній справі № 36/2/14-18, порушеній відносно нього по ухвалі Чемеровецького районного суду Хмельницької області від 22.11.2018р. 

 

в с т а н о в и л а:

 

            27 листопада 2018 року на адресу КДКА Хмельницької області надійшла Ухвала Чемеровецького районного суду ( суддя Особа_1) на дії адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 14.02.2006р. Хмельницькою обласною КДКА).

15 березня 2019 року дисциплінарною палатою КДКА Хмельницької області порушено дисциплінарну справу відносно адвоката.

24 квітня 2019 року на засіданні дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області адвокат заявив відвід голові дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Свірневській Н.В.

Заява про відвід мотивована тим, що, на переконання адвоката, голова  дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області підписала рішення про порушення дисциплінарної справи відносно нього, в якому, нібито, встановила склад дисциплінарного проступку в його діях.

Будь яких інших підстав для відводу голові та членам дисциплінарної палати  КДКА Хмельницької області не зазначено.

Заслухавши заяву адвоката про відвід, перевіривши матеріали дисциплінарної справи в частині, що стосується заявленого відводу, дисциплінарна палата КДКА Хмельницької області приходить до висновків, що наведенні адвокатом доводи для відводу голови дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Свірневської Н.В. є неспроможними.

Адвокатом не надано жодних доказів, які б свідчили про зацікавленість чи необ’єктивність голови дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Свірневської Н.В. в результатах розгляду дисциплінарної справи, в рішенні про порушення дисциплінарної справи зазначено лише про ознаки дисциплінарного проступку, рішення про порушення дисциплінарної справи адвокатом не оскаржувалося.

            Враховуючи викладене, керуючись ст. 50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.п. 8.1, 8.2, 8.12 Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затверджений Рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 77 із останніми змінами та доповненнями внесеними Рішенням Ради адвокатів України від 02 червня 2018 року № 86,-

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити адвокату у задоволенні заяви про відвід голові дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Свірневській Н.В..

            2.Рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

            Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

            комісії адвокатури Хмельницької області                                                      В. Б. Прядун

 

            Голова дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                Н. В. Свірневська

 

            Секретар дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    С. О. Німий