Рішення № 13 від 06.05.2021 року

Р І Ш Е Н Н Я

06 травня 2021 р.                                                                            м. Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі членів дисциплінарної палати: голови палати Свірневської Н.В., в.о. секретаря палати Дем’янової О.В., членів палати Стьопіна О.Ю., Федорова В.Б., Костюка В.В., розглянула матеріали дисциплінарної справи відносно адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 8.05.2009 р. Хмельницькою обласною КДКА),-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            Процедура розгляду скарги

 

            17.06.2020 р. на адресу КДКА Хмельницької області надійшла скарга Особа_1 на адвоката

            17.06.2020 р. подання передане на розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області.

            Головою дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Свірневською Н.В. доручено члену дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Дем’яновій О.В. провести перевірку відомостей, викладених у поданні.

            26.06.2020 р. член дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області Дем’янова О.В. звернулась до адвоката  із повідомленням про проведення щодо нього перевірки для отримання пояснень по суті подання, наданням копії скарги та доданих до неї матеріалів.

            16.10.2020 р. член дисциплінарної палати Дем’янова О.В. подала на розгляд дисциплінарної палати скаргу, довідку та матеріали перевірки.

            16.10.2020 р. за результатами розгляду скарги щодо поведінки адвоката , довідки та матеріалів перевірки, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі дисциплінарної палати прийняла рішення, яким порушила дисциплінарну справу стосовно адвоката , за ознаками дисциплінарного проступку, передбаченого ст. 34 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а саме порушення присяги адвоката та правил адвокатської етикию

            06.11.2020 р. КДКА Хмельницької області в складі дисциплінарної палати прийното рішення про притягнення адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 435, видане 8.05.2009 р. Хмельницькою обласною КДКА) до дисциплінарної відповідальності у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на один рік.

            Рішенням ВКДКА № ІІ-004/2021 від 19.02.2021 року рішення КДКА Хмельницької області в складі дисциплінарної палати від 06.11.2020 р. скасовано, матеріали дисциплінарної справи направлено на новий розгляд.

            05.05.2021 року скаржник Особа_1 подав заяву про залишення скарги без розгляду, у зв’язку з відсутністю претензій до адвоката.

            З огляду на викладене, у дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області відсутні підстави для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності, а порушена щодо адвоката  дисциплінарна справи  підлягає закриттю.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», дисциплінарна палата,-

 

ВИРІШИЛА:

 

            Дисциплінарну справу порушену відносно адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 8.05.2009 р. Хмельницькою обласною КДКА) закрити.

            Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії Хмельницької області                                                                               В. Б. Прядун  

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Н. В. Свірневська

 

В.о. секретаря дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    О.В. Дем’янова