Рішення № 13 від 07 травня 2015 р.

РІШЕННЯ

07 травня 2015р.                                                                                                        м. Хмельницький

Кваліфікаційно - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Дем*янової О.В., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу порушену відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 11.03.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м. Хмельницький, вул.)-,

 

встановила:

Під час розгляду дисциплінарної справи було з’ясоване, що адвокат 1 сплатила щорічні внески на утримання адвокатського самоврядування за 2015 р. в сумі 1218,00 грн., тому дисциплінарна палати прийшла до висновку про закриття дисциплінарної справи.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Дисциплінарну справу порушену відносно адвоката  1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 11.03.2010 р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності м. Хмельницький, вул.) закрити.

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно- дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                     В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      О.Т. Тарадай