Рішення № 14 від 07 травня.2015 р.

РІШЕННЯ

07 травня 2015р.                       м. Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т. членів палати Стасишина А.Л., Дем*янової О.В., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу порушену відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 21.05.1997р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- Хмельницька обл. Летичівський район, м. Летичів)-,

встановила:

Рішенням КДКА Хмельницької області від 08.04.2015р. було порушено дисциплінарну справу відносно адвоката 1 за несплату ним щорічного внеску за 2015р. в сумі 1218 грн. Під час розгляду справи з’ясували, що дія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю адвокатом 1 зупинена.

Враховуючи недоцільність притягнення адвоката за таких обставин до дисциплінарної відповідальності палата прийшла до висновку про закриття дисциплінарної справи.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 21.05.1997р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльністю- Хмельницька обл. Летичівський район, м. Летичів) закрити.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно- дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                     В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      О.Т. Тарадай