Рішення № 15 від 09.02.2016 р.

 

 

РІШЕННЯ

 

9 лютого 2016 р.                                                                  м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати, а саме : голови КДКА Прядуна Б.В., голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Желіхівського О.М., Дем’янової О.В. дисциплінарну справу за скаргою ОСОБИ 1 щодо адвоката 1 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № ** від 16.11.1993 р. видане Хмельницькою обласною КДКА),

 

ВСТАНОВИЛА

 

У скарзі йдеться про те, що адвокат 1, будучи представником її чоловіка – ОСОБИ 2, який є відповідачем в їх цивільній справі, неодноразово кричала в судових засіданнях, допускала нетактовну поведінку, ображала її та її представника, звинувачувала суд в незнанні законодавства. Крім того, 23.10.2015 р. зустрівшись із скаржницею на зупинці «Поліклініка № 2» в м. Хмельницькому обзивала її, кілька разів вдарила та погрожувала вбивством. Позиція адвоката 1 у справі була необґрунтованою та не відповідала законодавству. В заявах, адресованих суду, допускала образливі вирази. Зазначені дії, на думку скаржниці, грубо порушують правила адвокатської етики.

На підтвердження надано копії ряду документів, зокрема, заяв адвоката 1, копія витягу з єдиного реєстру досудових розслідувань та звукозапис судових засідань.

Копії скарги направлялись на адресу адвоката, зазначену в Єдиному реєстрі адвокаті України.

Письмових пояснень адвокат 1 не надала.

Проведена перевірка скарги не усунула висловленого в ній твердження про вчинення адвокатом 1 дисциплінарного проступку. Зазначена у скарзі інформація підлягає розгляду та детальному дослідженню на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, в ході якого шляхом опитування адвоката та скаржника, дослідження інших доказів, які можливо будуть представлені сторонами провадження, слід з’ясувати достовірність викладених в скарзі даних.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА

 

Порушити відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № ** від 16.11.1993 р. видане Хмельницькою обласною КДКА) дисциплінарну справу.

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на 23.02.2016 р.

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                        _________(В.Б. Прядун)

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                             _________(Н.В. Свірневська)

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                              _________(О.Т. Тарадай)