Рішення № 16 від 05.06.2018 року

РІШЕННЯ №___

 

5 червня 2018 р.                                                                              м. Хмельницький

 

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати а саме : голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Німого С.О., членів палати Тарадай О.Т., Федорова Б.В., Дем’янової О.В. розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області дії адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № *** від 13.07.2012р. видане Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності: 32300 Хмельницька область м. Кам’янець - Подільський, вул.. Північна, ***),

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            На адресу КДКА Хмельницької області  надійшло подання РАХО  про притягнення до дисциплінарної відповідальності   адвоката.

            В Поданні вказується про  не сплату адвокатом  щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, в зв’язку з чим Рада адвокатів Хмельницької області направляли адвокату інформаційний лист щодо необхідності сплати щорічного внеску, натомість, адвокат щорічний внесок не сплатила. Просять притягнути  адвоката до дисциплінарної відповідальності .

            Адвокат отримавши повідомлення про наявність подання РАХО надала копію квитанції на підтвердження сплати нею 22.05.2018 року щорічного внеску .

            Натомість, адвокат більше ніж на три місяці прострочила сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2018 рік, чим порушила встановлений Положенням строк сплати щорічного внеску, що є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності.

            На підставі викладеного дисциплінарна палата приходить до висновку, що в діях адвоката наявні ознаки дисциплінарного проступку.

Керуючись ст. ст. 34, 39 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність, палата

 

 

ВИРІШИЛА:

 

Порушити стосовно адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № *** від 13.07.2012р. видане Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності: 32300 Хмельницька область м. Кам’янець - Подільський, вул.. Північна, ***)дисциплінарну справу.

Призначити справу до розгляду на 19 червня 2018 р. на 16.00 в приміщенні за адресою м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3, оф. 801.

Рішення може бути оскаржене протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії

адвокатури Хмельницької області                                                           В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                        Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    С.О. Німий