Рішення № 15 від 24.04.2019 року

Р І Ш Е Н Н Я № 15

 

24 квітня 2019 року                                                                                м. Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови дисциплінарної палати Свірневської Н.В. секретаря дисциплінарної палати Німого С.О., членів палати Костюка В.В., Федорова В.Б. розглянувши дисциплінарну справу відносно адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, від 25.10.2002р. видане Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- 29000 м.Хмельницький, вул. Проспект Миру, буд. **, кв. **)

 

ВСТАНОВИЛА

 

 

   23 жовтня 2018 року до КДКА Хмельницької області надійшла скарга Особа_1 на дії адвоката.

   Після проведення перевірки за скаргою та за наслідками розгляду скарги та матеріалів перевірки 15 лютого 2019 року стосовно адвоката порушена дисциплінарна справа.

            Водночас при виготовленні повного тексту рішення про порушення дисциплінарної справи у резолютивній частині цього рішення була допущена описка, а саме: «адвлкат, свідоцтво про адвокатську діяльність № *** від 18.12.2009 року, виданого Хмельницькою КДКА»

Відповідно до статті 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність, дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, про що приймається відповідне рішення.

            Відтак у рішенні дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області від 15 лютого 2019 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою Особа_1 необхідно виправити описку шляхом викладення першого речення резолютивної частини означеного рішення в наступній редакції: «Порушити   дисциплінарну справу  щодо адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, від 25.10.2002р. видане Хмельницькою обласною КДКА».

 

Керуючись статтею 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність,

 

вирішила :

 

            У рішенні дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області від 15 лютого 2019 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою Особа_1 необхідно виправити описку шляхом викладення першого речення резолютивної частини означеного рішення в наступній редакції: «Порушити   дисциплінарну справу  щодо адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, від 25.10.2002р. видане Хмельницькою обласною КДКА».

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

 

     Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

     комісії адвокатури Хмельницької області                                                 В. Б. Прядун

 

 

     Голова дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                      Н. В. Свірневська

 

 

     Секретар дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                      С. О. Німий