Рішення № 17 від 21 травня 2015 р.

 

 

РІШЕННЯ

 

м.Хмельницький                                                             21 травня 2015 року

 

 

        Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати палати   Кузняка А.А., Стасишина А.Л., Стьопіна О.Ю., розглянувши Подання Ради адвокаті Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 02.06.2004 року Закарпатською обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності: м.Хмельницький,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

     На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області від 17.04.2015 р. про несплату адвокатом 1 щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 р. в сумі 1218,00 грн.

   В травні 2015 року адвокату було направлено копію подання із пропозицією надати пояснення. Натомість, адвокат 1 повідомив, що щорічні  внески  за 2015 рік  ним  вже сплачені.  

     Водночас,  до  КДКА  Радою адвокатів було направлена заява про відкликання раніше поданого нею подання про притягнення  адвоката 1 до дисциплінарної відповідальності за невиконання ним рішення органів адвокатського самоврядування, оскільки останній  внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 рік  сплатив,  надавши  квитанції про сплату.  

    На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,-

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.   Відмовити у  порушенні  дисциплінарної справи відносно адвоката 1, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 02.06.2004 року Закарпатською обласною КДКА.

2.  Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова КДКА Хмельницької області                                   В.Б.Прядун

 

 

Голова дисциплінарної палати                                              Н.В.Свірневська

 

 

Секретар палати                                                                       О.Т. Тарадай