Рішення № 19 від 21 травня 2015 р.

 

РІШЕННЯ

21.05.2015 р.                                                                                                  м.Хмельницький

               Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 15.06.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності  - 30400, Хмельницька обл. м. Шепетівка, вул.)

встановила:

Після отримання адвокатом рішення про порушення дисциплінарної справи, адвокат виконала свій професійний обов’язок і сплатила щорічний внесок за 2015р. в сумі 1218,00 грн.

04.2015р. за вхід. № 77/0/2-15 на адресу КДКА Хмельницької області надійшов лист від Ради адвокатів Хмельницької області із проханням залишити без розгляду Подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення адвоката 1 до дисциплінарної відповідальності. Адвокат 1 внесок за 2015 р. в сумі 1218,00 грн. сплатила відповідно до квитанції від  _ 04.2015 .

Адвокат порушила строки сплати щорічного внеску, але приймаючи до уваги прохання ініціатора Подання, Ради адвокатів Хмельницької області, про залишення без розгляду Подання про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності дисциплінарна палата, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА:

               Дисциплінарну справу, порушену відносно адвоката 1  (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 15.06.2010р. Хмельницькою обласною КДКА), закрити.

                Рішення може бути оскаржено протягом ЗО днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                 В.Б. Прядун

 Голова дисциплінарної палати                                                     Н.В. Свірневська

 Секретар палати                                                                            О.Т. Тарадай