Рішення № 23 від 21 травня 2015 р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня 2015р.                                                                                                 м.Хмельницький

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.,Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу  про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 21.06.2000р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький, вул..)

 

встановила:

 

               На розгляді дисциплінарної палати знаходиться дисциплінарна справа про притягнення адвоката 1 до дисциплінарної відповідальності. Адвокат з’являвся на розгляд справи і пояснив, що не може сплачувати внески у зв’язку із скрутним матеріальним становищем .   Підтвердив факт отримання ним свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Хмельницькою обласною КДКА. 

               Однак під час розгляду справи більша кількість членів дисциплінарної палати прийшла до думки, що відсутність копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в матеріалах дисциплінарної справи є підствою про відмову в прийнятті таких Подання в майбутньому. Також більшість членів дисциплінарної палати схиляються до думки, що дисциплінарне провадження  неможливо, якщо адвокат не вніс відносно себе відомості  в Єдиний реєстр адвокатів України. Адвокат 1 не вніс про себе відомості в ЄРАУ. Тому дисциплінарна палата прийшла до думки, що необхідно отримати рішення адміністративного суду з цього приводу. Аналогічна дисциплінарна справа була розглянута відносно адвоката 2.

               На день розгляду даної справи є судове рішення яке набрало чинності згідно якого КДКА мають право розглядати дисциплінарні справи відносно адвокатів невнесених в ЄРАУ, однак має застосовуватися строк в один рік при прийнятті вказаних рішень, як це передбачено ст. 35 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

               Таким чином на день розгляду даної справи сплив строк притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за 2014р. 2013,2012р.р. Отже дисциплінарна справа підлягає закриттю.

               Керуючись ст.ст.35, 41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

               Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 21.06.2000р.. Хмельницькою обласною КДКА ) за пропуском строку притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

               Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

               Голова КДКА Хмельницької області                                             В.Б.Прядун.

 

               Голова дисциплінарної палати                                                       Н.В.Свірневська.

 

               Секретар палати                                                                       О.Т. Тарадай.