Рішення № 23 від 03.07.2019 року

Р І Ш Е Н Н Я № 23

 

03 липня 2019 року                                                                                місто Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі т.в.о Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Ватраса В.А., голови палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С. О., членів палати Тарадай О.Т., Костюка В.В., Стьопіна О.Ю., розглянувши дисциплінарну справу стосовно адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 15.10.1994р., видане Хмельницькою обласною КДКА , адреса здійснення адвокатської діяльності: вул. Героїв майдану, буд. 54, оф.***, м. Хмельницький, 29000), 

 

в с т а н о в и л а:

 

            На адресу КДКА Хмельницької області надійшла скарга ПрАТ «***» про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.

Після проведення перевірки за скаргою та за наслідками розгляду скарги та матеріалів перевірки 17 травня 2019 року стосовно адвоката порушена дисциплінарна справа.

Водночас при виготовленні повного тексту рішення про порушення дисциплінарної справи у вступній частині цього рішення була допущена описка, а саме: розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області.

Відповідно до статті 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність, дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, про що приймається відповідне рішення.

            Відтак у рішенні КДКА Хмельницької області від 17 травня 2019 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою ПрАТ «***» необхідно виправити описку шляхом викладення вступної частини означеного рішення в наступній редакції: " Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови КДКА Прядуна В.Б., голови дисциплінарної палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С.О., членів палати Дем'янової О.В., Костюка В.В., Тарадай О.Т., Стьопіна О.Ю., розглянувши скаргу ПрАТ «***» на дії адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 15.10.1994р., видане Хмельницькою обласною КДКА , адреса здійснення адвокатської діяльності: вул. Героїв майдану, буд. 54, оф.***, м.Хмельницький, 29000),

"

 

Керуючись статтею 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність,

 

вирішила :

 

            У рішенні КДКА Хмельницької області від 17 травня 2019 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою ПрАТ «***» необхідно виправити описку шляхом викладення вступної частини означеного рішення в наступній редакції: " Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови КДКА Прядуна В.Б., голови дисциплінарної палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С.О., членів палати Дем'янової О.В., Костюка В.В., Тарадай О.Т., Стьопіна О.Ю., розглянувши скаргу ПрАТ «***» на дії адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 15.10.1994р., видане Хмельницькою обласною КДКА , адреса здійснення адвокатської діяльності: вул. Героїв майдану, буд. 54, оф.***, м.Хмельницький, 29000).

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

 

     Тимчасово виконуючий обовязки

     Голови КДКА Хмельницької області                                                             В.А. Ватрас

 

 

     Голова дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                      Н. В. Свірневська

 

 

     Секретар дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                           С. О. Німий