Рішення № 25 від 21 травня 2015 р.

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня 2015р.                                                                               м.Хмельницький

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу  про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 16.11.1993р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький,  вул. )

 

встановила:

 

               Адвокат 1 неодноразово  повідомлявся про надходження на розгляд дисциплінарної палати Подання Ради, направлялось рішення про порушення дисциплінарної справи і Довідки про перевірку, але жодного разу адвокат не з’явився на розгляд справи. Відомості про себе в ЄРДР не вніс, місце здійснення адвокатської діяльності не відомо, оскільки з адреси зазначеної в попередньому Реєстрі, якій втратив чинність вибув. Листи поверталися із поміткою  «давно виїхав з даної адреси». За місцем проживання адвокат кореспонденцію отримав. Відсутні в дисциплінарної палаті відомості, що саме Хмельницькою обласною КДКА   видавалось свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Відсутні відомості про здійснення адвокатом 1 адвокатської діяльності.

               Крім того більша кількість членів дисциплінарної палати прийшла до думки, що відсутність копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в матеріалах дисциплінарної справи є підставою про відмову в прийнятті таких Подання в майбутньому. Також більшість членів дисциплінарної палати схилялося до думки, що дисциплінарне провадження  неможливо, якщо адвокат не вніс відносно себе відомості  в Єдиний реєстр адвокатів України. Тому дисциплінарна палата прийшла до висновку, що необхідно отримати рішення адміністративного суду з цього приводу. Аналогічна дисциплінарна справа була розглянута відносно адвоката 2.

               На день розгляду даної справи є судове рішення яке набрало чинності згідно якого КДКА мають право розглядати дисциплінарні справи відносно адвокатів невнесених в ЄРАУ, однак має застосовуватися строк в один рік при прийнятті вказаних рішень.

               Таким чином на день розгляду даної справи сплив строк притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за 2014р. 2013,2012р.р. Отже дисциплінарна справа підлягає закриттю.

               Керуючись ст.ст.35, 41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

               Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 16.11.1993р. Хмельницькою обласною КДКА ) за пропуском строку притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

               Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

               Голова КДКА Хмельницької області                                        В.Б.Прядун.

 

               Голова дисциплінарної палати                                             Н.В.Свірневська.

 

               Секретар палати                                                                      О.Т. Тарадай