Рішення № 25 від 30.08.2016 р.

РІШЕННЯ

 

30 серпня 2016 р.                                                                 м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати а саме : голови палати Свірневської Н.В., т.в.о. секретаря палати Дем’янової О.В. членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.О., Стьопіна О.Ю., розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 12.09.2012 р. Хмельницькою обласною  КДКА , адреса здійснення адвокатської діяльності – м. Хмельницький, Адреса_1

 

ВСТАНОВИЛА

 

На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області від 16.05.2016 р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2016 р. адвокатом_1.

Адвокату було направлено копію подання із пропозицією надати пояснення, та повідомлення про засідання дисциплінарної палати. Адвокат_1 пояснень не надав.

Проведена перевірка подання не усунула висловленого в ній твердження про вчинення адвокатом_1 дисциплінарного проступку.

Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст. 34 ч. 2 п. 6  вищевказаного Закону).

Рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02. 2013 р. затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (із змінами і доповненнями) згідно якого встановлено розмір щорічного внеску у розмірі однієї мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року в якому такі внески сплачуються. Щорічні внески сплачуються до 31 січня поточного року, порушення порядку та строків сплати є дисциплінарним проступком.

Зазначена у поданні інформація підлягає розгляду та детальному дослідженню на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, в ході якого шляхом опитування адвоката та дослідження інших доказів, які можливо будуть представлені сторонами провадження, слід з’ясувати достовірність викладених в поданні даних.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА

 

Порушити відносно адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 12.09.2012 р. Хмельницькою обласною КДКА) дисциплінарну справу.

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на 19 вересня 2016 року о 16 год. 00 хв.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                            В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                   Н.В.Свірневська                                                       

 

т.в.о. секретаря ДП КДКА

Хмельницької області                                                                   О.В. Дем’янова