Рішення № 26 від 10.04.2017 р.

РІШЕННЯ

 

 

10 квітня 2017р.                                                                                  м. Хмельницький

 

 

       Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови Голова КДКА Хмельницької області  Прядуна В.Б.,

голови палати Свірневської Н.В., членів палати Стасишина А.Л., Стьопіна О.Ю., Дем’янової О.В., т.в.о секретаря дисциплінарної палати Желіхівського О.М., розглянувши дисциплінарну справу про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 12.09.2012р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - 29000, м. Хмельницький, вул. ***)

 

встановила

 

            На адресу КДКА Хмельницької області надійшла скарга Особи_1 на дії адвоката_1.

            Рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати від 17.11.2016 р. вирішено порушити дисциплінарну справу відносно адвоката_1.

            10.04.2017р. скаржник на адресу КДКА Хмельницької області надіслав заяву, в якій просить дисциплінарну палату закрити дисциплінарну справу, порушену відносно адвоката_1 у зв’язку з відсутністю в його діях дисциплінарного проступку. Зазначає що його скарга на адвоката була подана передчасно та неповністю відповідає дійсності. Між ним та адвокатом було укладено договір про правову допомогу, за яким адвокат_1 виконував певну роботу. Претензій до адвоката у нього відсутні, усі роботи по договору виконані.

            Приймаючи до уваги заяву скаржника Особи_1 з проханням про закриття дисциплінарної справи, порушеної відносно адвоката_1 у зв’язку з відсутністю в його діях дисциплінарного проступку, дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,

 

ВИРІШИЛА:

 

      Дисциплінарну справу, порушену відносно адвоката_1, (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 12.09.2012р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - 29000, м. Хмельницький, вул. ***) , закрити.

 

  Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова КДКА Хмельницької області                                           Прядун В.Б.

 

 Голова дисциплінарної палати                                                    Свірневська Н.В.

 

Т.в.о. секретаря палати                                                                  Желіхівський О.М.