Рішення № 26 від 21 травня 2015 р..

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня 2015р.                                                                                              м.Хмельницький

 

            Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю., розглянувши дисциплінарну справу за Поданням Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 02.04.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький, вул.)

 

встановила:

 

            На вирішення питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності надійшло подання РАХО відносно адвоката 1 за несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015р. в сумі 1218,0 грн.

            В день надходження Подання адвокатом були сплачені щорічні внески в сумі 1218,0 грн. Крім того палаті відомо, що адвокат звертався до РАХО із заявою про відстрочення йому платежу,  в задоволенні заяви було відмовлено, але письмово адвоката не повідомлено про рішення.

             Враховуючи, що адвокат  звертався із заявою про відстрочення сплати щорічного внеску, не був повідомлений про прийняте рішення, внесок сплатив до Подання Ради палат прийшла до висновку про відмову в порушення дисциплінарної справи.

 

            На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

В И Р І Ш И Л А :

 

            Відмовити в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката 1 (  свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 02.04.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький, вул. )

            Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                   В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати                                                           Н.В.Свірневська

 

 Секретар палати                                                                                 О.Т. Тарадай