Рішення № 27 від 30.08.2016 р.

РІШЕННЯ

 

30 серпня 2016 р.                                                                 м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати а саме : голови палати Свірневської Н.В., т.в.о. секретаря палати Дем’янової О.В. членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.О., Стьопіна О.Ю., розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 26.11.2002 р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності – м. Волочиськ, Адреса_1

ВСТАНОВИЛА

 

На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 26.11.2002 р. Хмельницькою обласною  КДКА , адреса здійснення адвокатської діяльності – м. Волочиськ, вул. Незалежності, 40, кв. 78).

Адвокат­_1 у своїх письмових поясненнях повідомив, що він не міг сплатити внески у зв’язку із станом здоров’я. Наразі ним сплачено частину суми – 852 грн. 60 коп. Однак документів, які б підтверджували сплату внеску або його частини, не надано.

Проведена перевірка подання не усунула висловленого в ній твердження про вчинення адвокатом_1 дисциплінарного проступку.

Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст. 34 ч. 2 п. 6  вищевказаного Закону).

Рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02. 2013 р. затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (із змінами і доповненнями) згідно якого встановлено розмір щорічного внеску у розмірі однієї мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року в якому такі внески сплачуються. Щорічні внески сплачуються до 31 січня поточного року, порушення порядку та строків сплати є дисциплінарним проступком.

Зазначена у поданні інформація підлягає розгляду та детальному дослідженню на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, в ході якого шляхом опитування адвоката та дослідження інших доказів, які можливо будуть представлені сторонами провадження, слід з’ясувати достовірність викладених в поданні даних.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА

 

Порушити відносно адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 26.11.2002 р. Хмельницькою обласною КДКА) дисциплінарну справу.

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на 19 вересня 2016 року о 16 год. 00 хв.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                          В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                             Н.В.Свірневська                                                       

т.в.о. секретаря ДП КДКА

Хмельницької області                                                                       О.В. Дем’янова