Рішення № 30 від 28.07.2015 р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

28 липня  2015р.                                                                           м.Хмельницький       

          Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови дисциплінарної палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т,  членів дисциплінарної палати: Стьопіна О.Ю., Стасишина А.Л., Кузняка А.А.,  за участю голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., розглянула вирок Хмельницького міськрайонного суду від 21 квітня 2015 року, якій набрав чинності  25.06.2015р. відносно адвоката 1 (свідоцтво  про право на заняття адвокатською діяльністю № виданого на підставі   рішення КДКА  Хмельницької області №   від  15.04.1998 р.)

встановила:

          Вироком Хмельницького міськрайонного суду від 21 квітня 2015 року, якій набрав чинності  25.06.2015р. адвоката 1 засуджено за ст.345 ч.2 КК України до 1 року позбавлення волі.

 

          Згідно приписів ст.12 КК України, вказаний злочин відноситься до злочинів середньої тяжкості.

          Згідно з вимогою п.6 ч.1 ст.32 Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність»,  у разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду стосовно адвоката за вчинення тяжкого, особливо тяжкого злочину, а також злочину середньої тяжкості, за який призначено покарання у виді позбавлення волі, право на зайняття адвокатською діяльністю  вказаної особи припиняється  шляхом анулювання свідоцтва  про право на заняття адвокатською діяльністю.

          Тому,  на підставі викладеного, керуючись приписами п.2 ч.3 ст.31,   п.6 ч.1, п.2 ч.3  ст.32, ст.50, ч.3 ст.57 Закону України  «Про адвокатуру і адвокатську діяльність»,

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Припинити адвокату 1, 30 квітня 1961 року народження право на заняття адвокатською діяльністю  шляхом анулювання свідоцтва  про право на заняття адвокатською діяльністю № виданого йому   рішенням КДК адвокатури Хмельницької області №   від  15.04.1998 р.
  2. Копії рішення направити потерпілому по кримінальній справі   ОСОБІ 1, адвокату 1  та Раді адвокатів Хмельницької області для  внесення відповідних відомостей до ЄРАУ.

 

Голова

Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури

Хмельницької області                      ________________ (В.Б. Прядун)

 

Голова

 

Дисциплінарної палати КДКА

Хмельницької області               __________________(Н.В. Свірневська)

 

Секретар

Дисциплінарної палати КДКА

Хмельницької області               ______________________(О.Т. Тарадай)