Рішення № 33 від 13.08.2018 року

Р І Ш Е Н Н Я №______

 

13 серпня 2018 року                                                                                місто Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С. О., членів палати Дем'янової О. В., Костюка В. В., Стьопіна О. Ю., розглянувши дисциплінарну справу стосовно адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 18.12.2009 року, видане Хмельницькою обласною КДКА; адреса основного робочого місця: 29013, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5, оф. ***),

 

в с т а н о в и л а:

 

10 травня 2018 року до КДКА Хмельницької області надійшла скарга Особа_1 на дії адвоката.

Після проведення перевірки за скаргою та за наслідками розгляду скарги та матеріалів перевірки 17 липня 2018 року стосовно адвоката порушена дисциплінарна справа.

Адвокат 17 липня 2018 року був присутній на засіданні дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області, на якому стосовно нього була порушена дисциплінарна справа. Під час засідання після роз'яснення головою дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області права на відводи адвокат скористався таким правом та заявив відводи голові КДКА Хмельницької області Прядуну В. Б. і члену дисциплінарної палати Тарадай О. Т.

Означені відводи задоволені, а розгляд скарги Особа_1 на дії адвоката здійснювався у наступному складі: голова дисциплінарної палати Свірневська Н. В., секретар палати Німий С. О., члени палати Дем'янова О. В., Стьопін О. Ю., Федоров В. Б.

Водночас при виготовленні повного тексту рішення про порушення дисциплінарної справи у вступній частині цього рішення була допущена описка, а саме: у складі палати помилково вказані голова КДКА Хмельницької області Прядун В. Б. та член дисциплінарної палати Тарадай О. Т.

Відповідно до статті 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність, дисциплінарна палата кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, про що приймається відповідне рішення.

Присутній на засіданні дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області адвокат  не заперечив щодо виправлення означеної описки, оскільки він був особисто присутній на засіданні палати 17 липня 2018 року, заявляв відводи голові КДКА Хмельницької області Прядуну В. Б. та члену дисциплінарної палати Тарадай О. Т., а також бачив, що склад дисциплінарної палати видалявся для прийняття рішення без означених осіб.

Відтак у рішенні КДКА Хмельницької області від 17 липня 2018 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою Особа_1 необхідно виправити описку шляхом викладення вступної частини означеного рішення в наступній редакції: "Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С. О., членів палати  Дем'янової О. В., Стьопіна О. Ю., Федорова В. Б., розглянувши скаргу Особа_1 на дії адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 18.12.2009 року, видане Хмельницькою обласною КДКА; адреса основного робочого місця: 29013, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5, оф. ***),"

 

Керуючись статтею 59 Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність,

 

вирішила :

 

у рішенні КДКА Хмельницької області від 17 липня 2018 року про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката за скаргою Особа_1 виправити описку стосовно складу дисциплінарної палати шляхом викладення вступної частини означеного рішення в наступній редакції: "Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С. О., членів палати  Дем'янової О. В., Стьопіна О. Ю., Федорова В. Б., розглянувши скаргу Особа_1 на дії адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 18.12.2009 року, видане Хмельницькою обласною КДКА; адреса основного робочого місця: 29013, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5, оф. ***),".

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

 

     Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

     комісії адвокатури Хмельницької області                                                 В. Б. Прядун

 

 

     Голова дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                      Н. В. Свірневська

 

 

     Секретар дисциплінарної палати

     КДКА Хмельницької області                                                                      С. О. Німий