Рішення № 37 від 30.08.2016 р.

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 серпня   2016р.                                                                                         м. Хмельницький

 

              Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати, в складі голови палати Свірневської Н.В., т.в.о. секретаря  палати Дем’янвої О.В., членів палати: Стьопіна О.Ю., Кузняка А.А., Стасишина А.Л., розглянувши Подання Ради адвокатів Хмельницької області  про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № *** видане 18.05.2011р. КДКА Хмельницької області, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Кам’янець-Подільський, пров. ***),-

 

встановила:

 

На розгляді дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області знаходиться Подання Ради адвокатів Хмельницької області від 16.05.2016р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2016 рік. адвокатом_1.

Адвокату було направлено копію подання від із пропозицією надати пояснення, Письмові пояснення адвокат не надав.

 Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6  вищевказаного Закону).

Перевіркою було встановлено, що адвокат внески не сплатив та не надав жодних пояснень щодо їх несплати. Отже, адвокат не виконав рішення органів адвокатського самоврядування.

Розглянувши матеріали перевірки, заслухавши доповідь адвоката Стьопіна О.Ю. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, приходить до висновку, що слід порушити дисциплінарну справу відносно адвоката_1, оскільки в його діях вбачаються ознаки дисциплінарного проступку.

            На підставі наведеного, керуючись ст. 33, 34, 37, 38, 39 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Порушити дисциплінарну справу відносно адвоката_1 за поданням Ради адвокатів Хмельницької області від 16.05.2016р.
  2. Розгляд справи призначити на  06 жовтня 2016 року о 16:00 год.

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30-ти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                   підпис                    В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                            підпис                     Н.В.Свірневська

 

т.в.о. секретаря ДП КДКА

Хмельницької області                                                        підпис                    О.В. Дем’янова