Рішення № 4 від 27.01.2017 р.

Р І Ш Е Н Н Я

27 січня 2017р.                                                                                                 м.Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі дисциплінарної палати, в складі голови палати Свірневської Н.В., у присутності голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., секретаря палати Тарадай О.Т.,членів палати: Стасишина А.Л., Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю., Дем’янової О.В., Кузняка А.А., розглянули дисциплінарну справу порушену за скаргою Особи_1 про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № *** видане 18.12.2008р. Волинскою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Летичів, Хмельницької області, вул. ***),-

 

Встановила:

 

            Рішенням дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області від 10.01.2017р. було порушено дисциплінарну справу за скаргою Особи_1 відносно адвоката_1.

            Сторони з’явились на засідання дисциплінарної палати. Під час дослідження викладених у скарзі обставин та заперечень адвоката сторони погодились примиритися. Адвокат_1 повідомив дисциплінарну палату що подасть заяву в поліцію про припинення перевірки викладеного у його заяві про порушення кримінального провадження, а скаржник Особа_1 подала заяву про закриття дисциплінарної справи, свою скаргу відкликає і повідомляє що спір вирішено за згодою сторін.

            Дисциплінарна справа може розглядатися лише за наявності скарги (заяви) про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. Закон не забороняє скаржникові відмовитися від розгляду його скарги і закінчити конфлікт із адвокатом шляхом примирення.

            Тому, керуючись ст. 41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»        дисциплінарна палата,-

В И Р І Ш И Л А:

 

            Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката_1.

            Рішення може бути оскаржено протягом 30-ти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

            Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

            комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б.Прядун

 

            Голова дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                               Н.В.Свірневська

 

            Секретар дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                               О.Т.Тарадай.