Рішення № 43 від 08.06.2017 р.

РІШЕННЯ

 

8 червня 2017 р.                                                                          м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі  голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю., Дем’янової О.В. розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 13.04.1998 р. Хмельницькою обласною КДКА),

 

ВСТАНОВИЛА

 

На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області від 3.04.2017 р. про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 13.04.1998 р. Хмельницькою обласною КДКА) за не сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2017 р.

Адвокат_1 копію подання отримав, однак будь-яких пояснень не надав.

Проведена перевірка подання не усунула висловленого в ній твердження про вчинення адвокатом_1 дисциплінарного проступку.

Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст. 34 ч. 2 п. 6  вищевказаного Закону).

Рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02. 2013 р. затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (із змінами і доповненнями, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 75 від 4-5 липня 2014 р.), яким передбачено професійний обов’язок кожного адвоката сплатити щорічні внески до 31 січня поточного року у визначеному даним Положенням порядку (п.п. 2.1., 2.5.).

Зазначена у поданні інформація, яка підтверджена відповідною довідкою є достатньою підставою для порушення дисциплінарної справи

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА

 

Порушити відносно адвоката_1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 13.04.1998 р. Хмельницькою обласною КДКА) дисциплінарну справу.

 

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на   30 червня 2016 р. о 14 год. 30 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3, оф. 801.

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                 підпис                В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                     підпис                 Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                    підпис                  О.Т. Тарадай