Рішення № 44 від 19.10.2015 р.

РІШЕННЯ

19 жовтня 2015 р.                                                                                                    м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати  в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Желіхівського О.М., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю., Дем’янової О.В., розглянувши дисциплінарну справу за скаргою громадянина Австрії ОСОБА 1 та ТОВ «Будсервіскомплект» щодо адвоката 1 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 23.03.2005 р. видане Хмельницькою обласною КДКА),

ВСТАНОВИЛА

Скарги, які є ідентичними за змістом, об’єднані в одне провадження.

У скаргах йдеться про наступне, ОСОБА 1 є власником ТОВ «Будсервіскомплект» через належну йому компанію «БМВ Бетайлігунгсгезельшафт м.б.х».

8.10.2014 р. адвокатом 1 на підставі довіреності від «БМВ Бетайлігунгсгезельшафт м.б.х» було проведено державну реєстрацію зміни керівника ТОВ «Будсервіскомплект» та реєстрацію зміни складу засновників. При проведенні дій, що передували реєстрації адвокатом 1 було укладено договір, з обох сторін якого виступив адвокат 1. Тобто адвокат 1, діючи на підставі довіреності, уклав угоду на свою користь.

На підтвердження вимог скарги надано копії ряду документів та судових рішень, якими зазначений договір визнано недійсним.

Копії скарги направлялись на адресу адвоката, зазначену в Єдиному реєстрі адвокаті України, та за місцем його роботи, зазначеним у скарзі.

Письмових пояснень адвокат 1 не надав.

Проведена перевірка скарги не усунула висловленого в ній твердження про вчинення адвокатом 1 дисциплінарного проступку. Зазначена у скарзі інформація підлягає розгляду та детальному дослідженню на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, в ході якого шляхом опитування адвоката та скаржника, дослідження інших доказів, які можливо будуть представлені сторонами провадження, слід з’ясувати достовірність викладених в скарзі даних.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА

Порушити відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** від 23.03.2005 р. видане Хмельницькою обласною КДКА) дисциплінарну справу.

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на 4 листопада 2015 р. о 16 год. 00 хв. за адресою: вул. Зарічанська, 5/3, оф. 801, м. Хмельницький

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької  області                                             В.Б. Прядун                       

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    О.Т. Тарадай