Рішення № 46 від 19 жовтня 2015 р.

РІШЕННЯ

19 жовтня 2015 р.                                                                                                                 м.Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Дем’янової О.В., Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю. розглянувши подання Ради адвокатів Хмельницької області від 28.09.2015р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 р. адвокатом 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 23.07.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Хмельницький, вул. **********)

 

встановила:

 

            Відповідно до подання Ради адвокатів Хмельницької області від 28.09.2015р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015р. адвокатом 1, станом на  19.10.2015р. борг по сплаті щорічного внеску становив 1218,00 грн.13.10.2015 р. адвокат 1 виконав свій професійний обов’язок згідно ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» в повному обсязі – сплатив щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015р. в сумі 1218,00 грн., що підтверджується копіями квитанцій, яку адвокат надіслав до Хмельницької обласної КДКА.

             Адвокат 1 порушив строки сплати щорічного внеску – до 31.01.2015р. Проте на час розгляду подання ради адвокатів регіону заборгованість по сплаті повністю погасив. Вказане протермінування не потягнуло у зв’язку з цим будь-яких негативних наслідків ініціатору подання.  Дисциплінарна палата Хмельницької обласної КДКА, керуючись ст. 38, 39 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”,-

 

ВИРІШИЛА:

 

            Відмовити в порушенні дисциплінарної справи щодо адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ***, видане 23.07.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Хмельницький, вул. ***).

 Рішення  про відмову в порушенні дисциплінарної справи може бути оскаржене протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури   або до суду.  

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                     Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                     О.Т. Тарадай