Рішення № 50 від 06.11.2020 року

Р І Ш Е Н Н Я № ___

06 листопада 2020 року                                                                        м. Хмельницький.

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати у складі голови дисциплінарної палати Свірневської Н. В., секретаря Німого С.О., членів палати: Тарадай О.Т., Стьопіна О.Ю., за участі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б. розглянувши у відкритому засіданні подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення адвоката  до дисциплінарної відповідальності, довідку та матеріали перевірки відносно адвоката    (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №***, видане 20.11.1993р. кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Хмельницької області), -

 

встановила:

  1. 11 червня 2020 року на адресу КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення адвоката  до дисциплінарної відповідальності.
  2. 11.06.2020 року подання передано дисциплінарній палаті КДКА Хмельницької області для перевірки відомостей про дисциплінарний проступок адвоката  
  3. Проведення перевірки відомостей наведених у поданні проводив член дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області адвокат Костюк В.В.
  4. 18 червня 2020 р. член дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області адвокат Костюк В.В. звернувся до адвоката   з повідомленням про проведення щодо неї перевірки та для отримання письмового пояснення по суті порушених питань.
  5. 23.09.2020 року член дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області адвокат Костюк В.В. подав на розгляд дисциплінарної палати  КДКА Хмельницької області подання Ради адвокатів Хмельницької області про дисциплінарний проступок адвоката, довідку та всі матеріали перевірки. 
  6. 23.09.2020 року за результатами розгляду подання Ради адвокатів Хмельницької області щодо поведінки адвоката  , довідки та матеріалів перевірки, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної плати прийняла рішення № 35 , яким порушила дисциплінарну справу стосовно адвоката.
  7. Після порушення дисциплінарної справи відносно адвоката   було встановлено, що остання померла 07.08.2020 року, що підтверджується свідоцтвом про смерть серія І-БВ № ******* від 07.08.2020 року.

 

            На підставі викладеного, керуючись ст. 41 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,-

 

ВИРІШИЛА:

 

            Закрити дисциплінарну справу відносно  адвоката  (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №***, видане 20.11.1993р. кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Хмельницької області), - у зв’язку із смертю останньої.

            Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття в Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури або до суду.

 

            Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії

            адвокатури Хмельницької області                                                           В.Б. Прядун

 

            Голова дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                        Н.В. Свірневська

 

            Секретар дисциплінарної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    С.О. Німий