Рішення № 52 від 03.12.2020 року

 

Р І Ш Е Н Н Я № ___

 

03 грудня 2020р.                                                                м.Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі членів дисциплінарної палати Свірневської Н.В., Німого С.М., Стьопіна О.Ю., Костюка В.В., Дем*янової О.В. Тарадай О.Т.  та голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б. розглянувши у відкритому засіданні  дисциплінарну справу стосовно адвоката  свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** видане 26.09. 2002р.,  Волинською обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності 43016 Вольнська обл.., м.Луцьк, вул.. *******, буд.1  за ознаками дисциплінарного проступку, передбаченого ст.34 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність, заслухавши повідомлення члена дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області про результати перевірки, дослідивши заяву скаржника

 

В С Т А Н О В И Л А:

 

1) 14 серпня 2020 р. на адресу КДКА Хмельницької області надійшла скарга  Особа_1 щодо здійснення дисциплінарного проступку адвокатом  .

2) 14 серпня 2020 р. скарга Особа_1 передана до дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області для перевірки відомостей про дисциплінарний проступок адвоката  

3) 20 серпня 2020 р. голова ДП КДКА Хмельницької області отримала  скаргу для проведення перевірки відомостей, викладених у скарзі  Особа_1

4) «01» вересня 2020 р. адвокату   було надіслано звернення голови ДП КДКА Хмельницької області з повідомленням про проведення щодо нього перевірки, для отримання письмового пояснення адвоката   по суті порушених питань.

5) 15 вересня 2020 р. на адресу КДКА Хмельницької області надійшло клопотання адвоката   з проханням відкладення розгляду дисциплінарної справи і надання йому додаткового часу для складання письмових пояснень.

6)  «16» жовтня 2020р. голова ДП КДКА Хмельницької області Свірневська Н.В. подала на розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області скаргу  Особа_1 про дисциплінарний проступок адвоката, довідку і всі матеріали перевірки.

7) 16 жовтня 2020р. було порушено дисциплінарну справу відносно адвоката  

8) 03 грудня 2020р. на адресу дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшла заява скаржника -  Особа_1 про примирення сторін  із проханням закрити дисциплінарну справу і не притягувати   до дисциплінарної відповідальності.

Оскільки це право скаржника вимагати притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності або примиритись із адвокатом і просити не притягувати його до дисциплінарної відповідальності.

Приписами ст. 33 ч.2 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» передбачено: «Дисциплінарне провадження-процедура розгляду письмової скарги, яка містить відомості про наявність у діях адвоката ознак дисциплінарного проступку.»

Відсутність скарги позбавляє можливість дисциплінарну палату здійснювати розгляд дисциплінарної справи.

На підставі викладеного, керуючись, ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката  свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** видане 26.09.2002р.,  Волинською обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності 43016 Вольнська обл.., м.Луцьк, вул.. ******, буд.1.

Відповідно до  ст. 42 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення про закриття дисциплінарної справи може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно - дисциплінарної комісії  адвокатури або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                                В.Б. Прядун

 

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                 Н.В.Свірневська

 

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                          С.О. Німий