Рішення № 52 від 06.10.2016 р.

РІШЕННЯ

 

6 жовтня 2016 р.                                                                       м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати а саме : голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., голови дисциплінарної палати Свірневської Н.В., секретаря дисциплінарної палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Стьопіна О.Ю., Дем’янової О.В., розглянувши скаргу Пазинчука Сергія Васильовича на дії адвоката Каруна Вадима Петровича (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 000007, видане 19.12.2014 р. Радою адвокатів Хмельницької області),

 

ВСТАНОВИЛА

 

На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшла скарга Пазичука Сергія Васильовича. У скарзі йдеться про те, що 25 липня 2016 р. він отримав усну консультацію в адвоката Каруна В.П. з приводу розірвання шлюбу. В той же день дружина Пазичука С.В. переказала йому зміст розмови між ним та адвокатом Каруном В.П. та заяила, що інформацію, отриману від адвоката, має намір використати в судовій справі.

Адвокат Карун В.П. пояснень не надав.

Згідно ст. 9 п. 3 Правил адвокатської етики адвокат без письмового погодження з клієнтами, щодо яких виник конфлікт інтересів, не може представляти, захищати клієнта або надавати йому правову допомогу, якщо до цього він надавав правову допомогу, здійснював захист або представництво іншого клієнта, від якого він отримав конфіденційну інформацію, дотичну до інтересів нового клієнта.

Проведена перевірка подання не усунула висловленого в ній твердження про вчинення Каруном В.П. дисциплінарного проступку.

Зазначена у скарзі інформація підлягає розгляду та детальному дослідженню на засіданні дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, в ході якого шляхом опитування скаржника, адвоката та дослідження інших доказів, які можливо будуть представлені сторонами провадження, слід з’ясувати достовірність викладених в скарзі даних.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

ВИРІШИЛА

 

Порушити відносно адвоката Каруна Вадима Петровича (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 000007, видане 19.12.2014 р. Радою адвокатів Хмельницької області) дисциплінарну справу.

Дисциплінарну справу призначити до розгляду на _________.

 

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                            В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                 Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                 О.Т. Тарадай