Рішення № 58 від 10.10.2017 року

 

Р І Ш Е Н Н Я

10 жовтня 2017 р.                                                                                  м. Хмельницькй

 

            Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови дисциплінарної палати Свірневської Н.В. в.о. секретаря дисциплінарної палати Дем’янової О.В., членів палати Стасишина А.Л., Стьопіна О.Ю. за участю голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., розглянувши заяву адвоката про відвід члену дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Кузняку А.А.,- 

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            24 квітня 2017 року рішенням КДКА Хмельницької області у складі дисциплінарної палати припинено право на зайняття адвокатською діяльністю адвокату.

            Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2017 року рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року скасовано.

           Цією ж постановою Хмельницького окружного адміністративного суду зобов’язав КДКА Хмельницької області повторно розглянути дисциплінарну справу відносно адвоката.

            На виконання вимог постанови суду повторний розгляд дисциплінарної справи відносно адвоката за скаргою Особи_1 було призначено на 16:00 год 27 вересня 2017 року.

            Олійник О.В. на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився та подав заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи у зв’язку з хворобою.

            27 вересня 2017 року на засіданні КДКА Хмельницької області заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи задоволено, розгляд справи відносно Олійника О.В. призначено о 15:00 год. 10.10.2017 року.

            10.10.2017 р. адвокат в черговий раз на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився, але  о 14:15 год. 10.10.2017 року  подав заяву про відвід члену дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області  Кузняку А.А., мотивуючи її тим, що Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду скасовано рішення КДКА Хмельницької області в складі дисциплінарної палати від 24.04.2017 року припинення права на зайняття адвокатською діяльністю останньому.

Факт скасування рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року про припинення права на зайняття адвокатською діяльністю адвокату не вказує на наявність сумніву в об’єктивності чи зацікавленості в результаті повторного розгляду дисциплінарної справи члена дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Кузняка А.А.

            Враховуючи викладене, керуючись ст. 50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 7.5, 8.1, 8.2  Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженим Рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 77 із змінами та доповненнями внесеними Рішенням Ради адвокатів України від 08 квітня 2017 року № 92,-

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити адвокату у задоволенні заяви про відвід члену дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області  Кузняку А.А..

            2. Рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня його отримання.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії Хмельницької області                                                                            В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                     Н.В. Свірневська

 

В.о. секретаря дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                           О.В. Демянова