Рішення № 59 від 10.10.2017 року

Р І Ш Е Н Н Я

10 жовтня 2017 р.                                                                                  м. Хмельницькй

 

            Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., в.о. секретаря дисциплінарної палати  Кузняка А.А., членів палати Стасишина А.Л., Дем’янової О.В., Стьопіна О.Ю., розглянувши заяву адвоката про відвід Голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області  Прядуну В.Б.,- 

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            24 квітня 2017 року рішенням КДКА Хмельницької області у складі дисциплінарної палати припинено право на зайняття адвокатською діяльністю адвокату.

            Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2017 року рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року скасовано.

           Цією ж постановою Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав КДКА Хмельницької області повторно розглянути дисциплінарну справу відносно адвоката.

            На виконання вимог постанови суду повторний розгляд дисциплінарної справи відносно адвоката за скаргою Особи_1 було призначено на 16:00 год 27 вересня 2017 року.

            Адвокат на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився та подав заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи у зв’язку з хворобою.

            27 вересня 2017 року на засіданні КДКА Хмельницької області заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи задоволено, розгляд справи відносно адвоката призначено о 15:00 год. 10.10.2017 року.

            10.10.2017 р. адвокат в черговий раз на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився, але  о 14:15 год. 10.10.2017 року  подав заяву про відвід Голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуну В.Б., мотивуючи її тим, що за підписом останнього було подано апеляційну скаргу на постанову Хмельницького окружного адміністративного суду, якою скасовано рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року, яка Вінницький апеляційним адміністративним судом була залишена без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Факт скасування рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року про припинення права на зайняття адвокатською діяльністю адвокату та залишення апеляційної скарги без задоволення не вказує на наявність сумніву в об’єктивності чи зацікавленості в результаті повторного розгляду дисциплінарної справи голови КДКА Хмельницької області, оскільки постановою суду було скасовано не одноособове рішення голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., а рішення колегіального органу.

            Враховуючи викладене, керуючись ст. 50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 7.5, 8.1, 8.2  Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженого Рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 77 із змінами та доповненнями внесеними Рішенням Ради адвокатів України від 08 квітня 2017 року № 92,-

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити адвокату у задоволенні заяви про відвід голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області.

            2.Рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії Хмельницької області                                                                            В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                     Н.В.Свірневська

 

В.о. секретаря дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                              А.А.Кузняк