Рішення № 61 від 10.10.2017 року

Р І Ш Е Н Н Я

10 жовтня 2017 р.                                                                                  м. Хмельницькй

 

            Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., в.о. секретаря дисциплінарної палати Кузняка А.А., членів палати, Стьопіна О.Ю., Стасишина А.Л. за участю голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., розглянувши заяву адвоката про відвід члена дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Дем’янової О.В. ,- 

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            24 квітня 2017 року рішенням КДКА Хмельницької області у складі дисциплінарної палати припинено право на зайняття адвокатською діяльністю адвокату.

            Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2017 року рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року скасовано.

           Цією ж постановою Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав КДКА Хмельницької області повторно розглянути дисциплінарну справу відносно адвоката.

            На виконання вимог постанови суду повторний розгляд дисциплінарної справи відносно адвоката за скаргою Особи_1 було призначено на 16:00 год 27 вересня 2017 року.

            Адвокат на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився та подав заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи у зв’язку з хворобою.

            27 вересня 2017 року на засіданні КДКА Хмельницької області заяву про відкладення розгляду дисциплінарної справи задоволено, розгляд справи відносно адвоката призначено о 15:00 год. 10.10.2017 року.

            10.10.2017 р. адвокат в черговий раз на засідання КДКА Хмельницької області не з’явився, але  о 14:15 год. 10.10.2017 року  подав заяву про відвід члена дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області  Дем’янової О.В., мотивуючи її тим, що Постановою Хмельницького окружного адміністративного суду скасовано рішення КДКА Хмельницької області в складі дисциплінарної палати від 24.04.2017 року про припинення права на зайняття адвокатською діяльністю останньому, а доповідачем по даній справі була Дем’янова О.В..

Факт скасування рішення КДКА Хмельницької області від 24.04.2017 року про припинення права на зайняття адвокатською діяльністю адвокату не вказує на наявність сумніву в об’єктивності чи зацікавленості в результаті повторного розгляду дисциплінарної справи члена дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Дем’янової О.В.

            Враховуючи викладене, керуючись ст. 50 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 7.5, 8.1, 8.2  Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженого Рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 77 із змінами та доповненнями внесеними Рішенням Ради адвокатів України від 08 квітня 2017 року № 92,-

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити адвокату у задоволенні заяви про відвід члену дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області  Дем’яновій О.В.

            2.Рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня його отримання.

 

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії Хмельницької області                                                                            В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                     Н.В.Свірневська

 

В.о. секретаря дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                              А.А.Кузняк