Рішення № 79 від 30.11.2017 року

 

Р І Ш Е Н Н Я

«30» листопада 2017р.                                                                                              м.Хмельницький                                                            

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря Тарадай О.В., членів палати Костюка В.В., Дем*янової О.В., Німого С. Стьопіна О.Ю., Федорова В.Б. розглянувши Подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** видане Хмельницькою обласною КДКА 07.12.2011р.., адреса здійснення адвокатської діяльності 30300 Хмельницька обл., м.Ізяслав, вул..***,31)

 

встановила:

 

                На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло Подання Ради адвокатів Хмельницької області від 03.04.2017р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2017р. адвокатом.

                Адвокат неодноразово повідомлявся, але до жовтня 2017р. не надав пояснення  та не сплатив внести 04.10.2017р. адвокату у письмовому виді рекомендованим листом направлялась ксерокопія Подання ради. Згідно повідомлення про вручення адвокат отримав лист і ксерокопію подання із вимогою надати пояснення 05.10.2017р. До сьогодні пояснень адвокат не надав. Крім того Рада адвокатів Хмельницької області вже зверталась із аналогічним подання в 2014р. Отже адвокат обізнаний в тому, що за несплату щорічного внеску встановлено дисциплінарну відповідальність

                Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6  вищевказаного Закону).

                Рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р. затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування згідно якого встановлено професійний обов’язок сплачувати щорічні внески адвокатами країни та розмір щорічного внеску у розмірі однієї мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року в якому такі внески сплачуються. Строк сплати щорічного внеску встановлений до 31.01. поточного року.

                Адвокат до 31.01.2017р. внески не сплатив отже палата вважає, що в діях адвоката є ознаки  дисциплінарного проступку.

     Керуючись ст. ст. 33,34 ч.1,ч.2 п.6, 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

в и р і ш и л а :

 

                Порушити відносно адвоката дисциплінарну справу.

                Розгляд дисциплінарної справи призначено на 15.12.2017р. на 13:00 год., за адресою м. Хмельницький, вул.. Зарічанська, 5/3, кім 801 (8 поверх).

                Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії  або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                   В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати                                                              Н.В.Свірневська.

 

Секретар дисциплінарної палати                                                          О.Т.Тарадай