Рішення № 80 від 30.11.2017 року

Р І Ш Е Н Н Я

«30» листопада 2017р.                                                                                                м.Хмельницький                                                            

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря Тарадай О.В., членів палати Костюка В.В., Дем*янової О.В., Німого С. Стьопіна О.Ю., Федорова В.Б. розглянувши Подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № *** видане Хмельницькою обласною КДКА 01.06.2012р.., адреса здійснення адвокатської діяльності 30200 Хмельницька обл., м. Білогір’я, вул..***,20, літера А)

 

встановила:

 

                На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло Подання Ради адвокатів Хмельницької області від 03.04.2017р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2017р. адвокатом.

                Згідно даних ЄРАУ адвокат не має засобів зв’язку. 04.10.2017р. рекомендованим листом адвокату було направлено ксерокопію Подання Ради із вимогою надати пояснення з приводу викладеного в Поданні. Адвокат не надала пояснення та не сплатила внески до сьогодні. Згідно повідомлення про вручення адвокат отримала лист і ксерокопію подання із вимогою надати пояснення 05.10.2017р.

                Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6  вищевказаного Закону).

                Рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р. затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування згідно якого встановлено професійний обов’язок сплачувати щорічні внески адвокатами країни та розмір щорічного внеску у розмірі однієї мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року в якому такі внески сплачуються. Строк сплати щорічного внеску встановлений до 31.01. поточного року.

                Адвокат до 31.01.2017р. внески не сплатила отже палата вважає, що в діях адвоката  є ознаки  дисциплінарного проступку.

                Керуючись ст. ст. 33,34 ч.1,ч.2 п.6, 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

в и р і ш и л а :

 

                Порушити відносно адвоката дисциплінарну справу.

                Розгляд дисциплінарної справи призначено на 15.12.2017р. на 13-00  за адресою м.Хмельницький, вул.. Зарічанська, 5/3, кім 801 (8 поверх).

                Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії  або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                       В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати                                                  Н.В.Свірневська.

 

Секретар дисциплінарної палати                                              О.Т.Тарадай.