Рішення № 81 від 30.11.2017 року

Р І Ш Е Н Н Я

 

           30 листопада 2017р.                                                                      м.Хмельницький

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В.,  секретаря палати Тарадай О.Т.,членів палати: Німого С.,Федорова В.Б., Костюка В.В. Стьопіна О.Ю., Дем*янової О.В. розглянули матеріали подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності за несплату щорічного внеску адвоката  (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № ** видане 19.10.2002р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності-  Хмельницька область, Красилівський район, с. Кошелівка вул. ***),

Встановила:

 

            На адресу дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката за несплату щорічного внеску за 2017р.

            На підтвердження вказаного в поданні РАХО надало довідку бухгалтера.

            Адвокат надала письмові пояснення згідно яких вона припинила адвокатську діяльність у зв’язку із тим, що їй виповнилось 80 років і вона переїхала на постійне проживання у Львівську область. Зупинення діяльності підтверджується  витягом з ЄРАУ згідно якого заява адвокатом подана  в червні місяці 2017р.

            Враховуючи, що адвокатська діяльність зупинена у зв’язку із досягненням 80-ти річного віку і не буде відновлюватися в майбутньому  втрачається сенс від дисциплінарного покарання.

            Тому, керуючись ст. 39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»        дисциплінарна палата

В И Р І Ш И Л А:

 

             Відмовити в порушені  дисциплінарної справи відносно адвоката.

             Рішення може бути оскаржено протягом 30-ти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.