Рішення № 9 від 08.04.2015

РІШЕННЯ

м.Хмельницький                                                             08  квітня 2015 року

Кваліфікаційно - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., членів палати палати Дем’янової О.В., Желіхівського О.М., Кузняка А.А., Стасишина А.Л., Стьопіна О.Ю., розглянувши Подання Ради адвокаті Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 12.10.2012 року Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності м.Хмельницький,-

ВСТАНОВИЛА:

На розгляд дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області надійшло подання Ради адвокатів Хмельницької області від 18.03.2015 р. про несплату адвокатом 1 щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 р. в сумі 1218,00 грн.

23 березня 2015 р. адвокату було направлено копію подання із пропозицією надати пояснення до 01.04.2015 року. Станом на 08 квітня 2015 року адвокат 1 своїх пояснень по суті питання, викладеного в поданні Ради адвокатів Хмельницької області, не надав, проте повідомив, що щорічні внески за 2015 рік ним вже сплачені.

Водночас, до КДКА Радою адвокатів було направлена заява про відкликання раніше поданого нею подання про притягнення адвоката 1 до дисциплінарної відповідальності за невиконання ним рішення органів адвокатського самоврядування, оскільки останній внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 рік сплатив, надавши квитанції про сплату.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката 1, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № , видане 12.10.2012 року Хмельницькою обласною КДКА.

 

2. Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                            В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                               Н.В. Свірневська

 

т.в.о секретаря палати

КДКА Хмельницької області                                                О.М. Желіхівський