Рішення № 16 від 23.05.2014 року

РІШЕННЯ

23 травня 2014р.                                                                                                     м.Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.Кузняка А.А.,Дем*янової О.В., голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б. розглянувши Подання Ради адвокаті Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 12.10.2012р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності…)

встановила:

На розгляді дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області знаходиться Подання Ради адвокатів Хмельницької області від 07.05.2014р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2014р. в сумі 1218,0 грн. адвокатом 1.

Перевіркою встановлено, що адвокат 1 не сплатив до 31 березня 2014р. щорічного внеску за 2014р. На засідання палати не з'явився, але подав письмові пояснення в яких вказує, що має важкий матеріальний стан, є інвалідом 2 групи, та частково оплачує заборгованість по сплаті щорічних внесків, надав квитанцію про сплату 400 грн.

Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з'їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов'язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6 вищевказаного Закону).

При прийнятті рішення палата врахувала важке матеріальне становище адвоката, те що він є інвалідом 2 групи, почав погашати заборгованість по сплаті щорічних внесків, звернувся до Ради адвокатів Хмельницької області з прохання розстрочити йому сплачу внесків до кінця 2014р. Отже таке не можна вважати невиконанням рішень органів адвокатського самоврядування.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Відмовити в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 12.10.2012р. Хмельницькою обласною КДКА).

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                                                 В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                              Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                               О.Т. Тарадай