Рішення № 25 від 20 червня 2014 року

РІШЕННЯ

20 червня 2014р.                                                                                                      м. Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю., розглянувши дисциплінарну справу порушену відносно адвоката (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 10.06.2010р. Київською обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький)

встановила:

Адвокату 1 направлялось Подання Ради з вимогою дати пояснення. Повідомлялось про засідання палати з питання притягнення його до дисциплінарної відповідальності, направлялось рішення про порушення дисциплінарної справи. Пояснення адвокат не надав, щорічні внески не сплатив. Рішення про порушення дисциплінарної справи із повідомлення про розгляд справи отримав ( повідомлення про вручення в справі). Дисциплінарна палата приходить до висновку про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.

Згідно ст. 57 ч.І ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з'їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов'язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6 вищевказаного Закону).

Рішенням Ради адвокатів України № 24 від 17.12. 2012р. встановлено розмір щорічного внеску у розмірі однієї мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року в якому такі внески сплачуються. Рішенням Ради адвокатів України від 16.02.2013р. № 72 затверджено Положення про щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування ( надалі Положення), якім передбачено обов'язок кожного адвоката сплатити щорічні внески до 31.03. поточного року ( п.п. 2.1, 2.5), порушення порядку та строків сплати щорічного внеску вважається невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування отже є дисциплінарним проступком. За поданням Ради адвокатів регіону залежно від строків прострочення платежу застосовується певний вид дисциплінарного стягнення ( п. 2.16-2.18 ). Адвокат порушив строки сплати щорічного внеску не більше ніж на 3 місяці

 Адвокат1 до 31.03.2014р. внески не сплатив отже скоїв дисциплінарний проступок.

   На підставі вищевикладеного, керуючись ст.39, 40 ЗУ «Про адвокатуру та  адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Притягнути адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 10.06.2010р. Київською обласною КДКА) до дисциплінарної відповідальності у вигляді попередження.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                         В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      О.Т. Тарадай