Рішення № 27 від 20 червня 2014 року

 

РІШЕННЯ

20 червня 2014р.                                                                                                      м. Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.,Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 16.10.2008р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький)

встановила:

За Поданням Ради адвокатів Хмельницької обрості порушено дисциплінарну справу відносно адвоката 1 у зв'язку з тим, що він не сплатив щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2014р. в сумі 1218,0 грн. адвокатом 1.

Після порушення дисциплінарної справи було з'ясовано, що внески сплачені, тому Рада адвокатів Хмельницької області просить залишити справу без розгляду.

Керуючись ст. ст. 39,40 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА :

Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №  видане 16.10.2008р. Хмельницькою обласною КДКА ).

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно- дисциплінарної комісії або до суду.

Голова КДКА Хмельницької області                                                         В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                      О.Т. Тарадай