Рішення № 36 від 21.07.2014 року

РІШЕННЯ

21липня2014р.                                                          м.Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.Дузняка A.A., О.В., Желіхівського О.М. розглянувши дисциплінарну справу за Поданням Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 11.03.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Хмельницький)

встановила:

Рішенням КДКА від 07.07.2014р. було порушено дисциплінарну справу відносно адвоката 1. за несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 12 днів 2012р. та за 2013р. в сумі 1187,38 грн.

18 липня 2014р. на адресу дисциплінарної палати надійшло звернення Ради адвокатів Хмельницької області про залишення без розгляду подання Ради ( вих..» 717/0/2-14)

Враховуючи звернення та те, що адвокати сплачували внески за 2013р. на рахунок НААУ, яка не в повному обсязі надала інформацію стосовно адвокатів, що сплатили внески, дисциплінарна палата прийшла до висновку про закриття дисциплінарної справи.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття

адвокатською діяльністю № видане 11.03.2010р. Хмельницькою обласною КДКА).

       Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                                                 В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                              Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                 О.Т. Тарадай