Рішення № 38 від 21.07.2014 р.

РІШЕННЯ

21 липня 2014р.                                                                                              м.Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.,Кузняка А.А.,Желіхівського О.М. розглянувши дисциплінарну справу за Поданням Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 13.11.2002р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м. Хмельницький)

встановила:

Рішенням КДКА Хмельницької області від 23.05.14р. було порушено дисциплінарну справу за несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 14 днів 2012р. та 2013р. в сумі 1187,38 грн. адвокатом 1.

Справа призначалась до розгляду неодноразово, адвокат на засідання не з'являвся, повідомлення повертались за закінченням терміну зберігання.

16.07.14р. на адресу КДКА надійшов лист Ради адвокатів Хмельницької області про залишення без розгляду Подання ради про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності у зв'язку із сплатою щорічного внесу.

Враховуючи лист Ради від 16.07.2014р. дисциплінарна палата приходить до висновку про закриття дисциплінарної справи.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 13.11.2002р. Хмельницькою обласною КДКА) закрити.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно- дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                                                 В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                              Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                               О.Т. Тарадай