Рішення № 52 від 06.08.2014 року

РІШЕННЯ

 06 серпня 2014 року                                                                                           м. Хмельницький

 

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Дем’янової О.В., Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №  видане 30.06.2010р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - м. Хмельницький)

встановила:

Після отримання адвокатом рішення про порушення дисциплінарної справи, адвокат виконала свій професійний обов’язок і сплатила щорічні внески за 12 днів 2012р. та за 2013р. в сумі 1187,38 грн.

25.07.2014р. за вхід. № 461/1/16-14 на адресу КДКА Хмельницької області надійшов лист від Ради адвокатів Хмельницької області із проханням залишити без розгляду Подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення 1 до дисциплінарної відповідальності. На усний запит представник Ради повідомила, що адвокат 1 внески сплатила.

Адвокат порушила строки сплати щорічного внеску, але приймаючи до уваги прохання ініціатора Подання, Ради адвокатів Хмельницької області, про залишення без розгляду Подання про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності дисциплінарна палата, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Дисциплінарну справу порушену відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № видане 30.06.2010р. Хмельницькою обласною КДКА) закрити.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          О.Т. Тарадай