Рішення № 56 від 06.08.2014 року

РІШЕННЯ

 

 

 

06.08.2014 р.                                                                                                                               м.Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Дем’янової О.В., Желіхівського О.М., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 25.09.2006р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності - Хмельницька обл., м. Кам’янець - Подільський)

встановила:

Після отримання адвокатом рішення про порушення дисциплінарної справи, адвокат виконав свій професійний обов’язок і сплатив щорічний внесок за 2014р. в сумі 1218,00 грн.

25.07.2014р. за вхід. № 726/0/2-14 на адресу КДКА Хмельницької області надійшов лист від Ради адвокатів Хмельницької області із проханням залишити без розгляду Подання Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення адвоката 1 до дисциплінарної відповідальності. На усний запит представник Ради повідомила, що адвокат 1 внесок сплатив.

Адвокат порушив строки сплати щорічного внеску, але приймаючи до уваги прохання ініціатора Подання, Ради адвокатів Хмельницької області, про залишення без розгляду Подання про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності дисциплінарна палата, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Дисциплінарну справу порушену відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 25.09.2006р. Хмельницькою обласною КДКА), закрити.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                                         В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                       Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                       О.Т. Тарадай