Рішення № 60 від 29.09.2014 року

                                     РІШЕННЯ

29 вересня 2014р.                                                                                        [«.Хмельницький

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., членів палати Стьопіна О.Ю., Кузняка А.А.., Тарадай О.Т., Желіхівського О.М., Стасишина А.Л. розглянула дисциплінарну справу порушену за скаргою ОСОБИ 1 на дії адвоката 1 (свідоцтво №  від 30.07.2001р. видане Хмельницькою обласною КДКА)

встановила:

В матеріалах дисциплінарної справи відсутні докази викладених в скарзі ОСОБИ 1 фактів. На неодноразові запрошення скаржник не з’явився, будь-яких доказів навмисного спричинення йому адвокатом тілесних пошкоджень не надав. На запит дисциплінарної палати ПП - Автоцентр «Ліга П» повідомило, що записів камер зовнішнього відео спостереження за 02.04.14р. на сервері підприємства не збережено. Скаржник відмовився від своєї заяви, що подавав в міліцію.

Адвокат категорично заперечує безпідставне спричинення тілесних ушкоджень скаржнику та образи на його адресу нецензурними словами. Не заперечує, що інцидент мав місце, але лише на грубі висловлювання скаржника на його адресу, агресивну поведінку, погрози дозволив собі розмовляти із скаржником на підвищеному тоні, та відштовхуючи від себе міг нанести йому тілесні ушкодження.

Таким чином викладене в скарзі не знайшло свого підтвердження в ході перевірки. Особисті стосунки які склалися між скаржником і адвокатом не містять в собі ознак дисциплінарного проступку з боку адвоката.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» палата

ВИРІШИЛА:

      Дисциплінарну справу порушену відносно адвоката 1 закрити.

 

Рішення може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          В.Б.Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                          О.Т. Тарадай