Рішення № 67 від 14.10.2014 р.

РІШЕННЯ


 

 

14 жовтня 2014р.                                                                м. Хмельницький

Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.Дузняка А.А.,Дем*янової О.В., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу порушену за Поданням Ради адвокатів Хмельницької області про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 15.06.2011р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м.Кам*янець-Подільській,)

встановила:

Після порушення дисциплінарної справи адвокат 1 надав копію трудової книжки та пояснення згідно яких він заяву про зупинення адвокатської діяльності в день отримання Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю передав адвокату 2, яка мала внести відомості про зупинення ним адвокатської діяльності в ЄРАУ. Здійснювати адвокатську діяльність розпочав з 2014р. і відповідно сплатив щорічні внески в 2014р. Про те, що відносно нього не було внесено відомості про зупинення ним адвокатської діяльності не знав.

Враховуючи, що при таких умовах, в діях адвоката відсутній склад дисциплінарного проступку, дисциплінарна справа підлягає закриттю.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

ВИРІШИЛА:

Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №, видане 15.06.2011р. Хмельницькою обласною КДКА)

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                                В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                        Н.В. Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати

КДКА Хмельницької області                                                                                                              О.Т. Тарадай