Рішення № 163 від 11.08.2017 року

11 серпня 2017 року                                                                                  м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про допуск до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна В.Б., голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Черевика С.С., Барилюк О.А., Савінського О.П., Лучковського В.В.-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

 

 

Чорний Андрій Олександрович за результатами складення письмового іспиту отримав 65,33 балів.

При оцінці було враховано, що відповідаючи на третє питання білету Чорний А.О. неправильно склав апеляційну скаргу на вирок суду; зокрема вироком суду безробітному обвинуваченому призначене покарання у вигляді виправних робіт із відрахуванням із його заробітку десяти відсотків в дохід держави, що є явно незаконним, оскільки не відповідає ч. 1ст.57 КК України, згідно якої покарання у вигляді виправних робіт відбувається за місцем роботи засудженого. Проте Чорний А.О. в складеній ним апеляційній скарзі просив на підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, що вказує на незнання Чорним А.О. загальних положень кримінального права, що і призвело до неправильного виконання завдання.

Згідно п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Чорний Андрій Олександрович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрав необхідної кількості балів для визнання його таким, що успішно склав письмовий іспит, у зв'язку із чим не може бути допущеним до складення усного кваліфікаційного іспиту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п. 13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

ВИРІШИЛА:

1. Визнати Чорного Андрія Олександровича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Чорного Андрія Олександровича не допускати.

2.  Відмовити Чорному Андрію Олександровичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

3.  Повідомити Чорному Андрію Олександровичу про прийняте рішення. Одночасно роз'яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.Б. Прядун

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін