Рішення № 349 від 26.10.2018 року

26 жовтня 2018 року                                                                                     м. Хмельницький 

Рішення №___

Про відмову  допуску до складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі в.о. голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області та голови кваліфікаційної палати Ватраса В.А., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Черевика С.С., Рохова О.В. Хмелевської Н.В., Барилюк О.А.  розглянувши заяву Рарицького Тараса Вадимовича про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та надані документи,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

            Рарицький Тарас Вадимович подав до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області заяву про допуск до складення кваліфікаційного іспиту та документи до неї, серед яких власноручно написану довідку, зі змісту якої вбачається, що за останні два роки він один раз складав кваліфікаційний іспит, але йому було відмовлено у видачі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

            Однак, відповідно до кваліфікаційної справи Рарицький Тарас Вадимович, два рази складав кваліфікаційні іспити у КДКА Хмельницької області за результатами яких, йому було відмовлено у видачі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю. А саме, 11 серпня 2017 року (рішення № 164 від 11.08.2017 р.) та 16 березня 2018 року (рішення № 117 від 16.03.2018 року).

            Відповідно до ч. 4 ст. 9 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», особа, яка не склала кваліфікаційний іспит, може бути допущена до складення такого іспиту повторно не раніше ніж через шість місяців. Особа, яка не склала кваліфікаційний іспит повторно, може бути допущена до наступного кваліфікаційного іспиту не раніше ніж через один рік.

З моменту не складення другого кваліфікаційного іспиту Рарицьким Тарасом Вадимовичем минуло, лише 7 місяців, що свідчить про те, що останній не має права на даний час складати кваліфікаційний іспит.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 8 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»,  - 

ВИРІШИЛА:

 1.Відмовити Рарицькому Тарасу Вадимовичу в допуску до складення кваліфікаційного іспиту.

 

            2.Рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

В.о. голови Кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                               В.А. Ватрас

 

            Голова кваліфікаційної палати

            КДКА Хмельницької області                                                                    В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                    Д.С. Вагін