Рішення № 37 від 26.01.2018 року

26 січня 2018 року                                                                     м. Хмельницький

 

 

Рішення №___

Про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

            Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі голови кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області Прядуна Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Ватраса Володимира Антоновича, секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Дмитра Сергійовича, членів кваліфікаційної палати: Рохова Олега Володимировича, Барилюк Оксани Антонівни, Савінського Олега Петровича, Лучковського Валентина Вікторовича, -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Воронюк Тарас Володимирович  за результатами складення письмового іспиту отримав 40,66  балів.

При оцінці було враховано, що відповідаючи на перше питання білету Воронюк Тарас Володимирович  підготував позовну заяву про захист особистих немайнових прав, яка не відповідає вимогам ч.3 ст.175 ЦПК України, оскільки не містить: повного найменування відповідача, не зазначені докази, які підтверджують обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зокрема не наведені докази, які підтверджують факт поширення відносно позивача інформації, яку  він вважає недостовірною, попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи, - підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав. Зміст позовних вимог (спосіб захисту) викладений неправильно, оскільки не містить даних про те, у який саме спосіб має відбуватись спростування, позовна вимога щодо вимога вилучення у відповідача оригінала та копії носіїв на які записано телепередачу – не відповідає вимогам закону (ст.16 ЦК України) та порушує право власності відповідача.

Воронюком Тарасом Володимировичем не виконане четверте завдання білету, оскільки не наведена правова позиція захисника та не наведене належне правове обґрунтування такої позиції.  

Конец формы

Згідно  п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року) особа, яка за результатами складення письмового іспиту отримала 80 балів і більше (максимум 120 балів), вважається такою, що успішно склала письмовий іспит.

Воронюк Тарас Володимирович за результатами складення письмового кваліфікаційного іспиту не набрала необхідної кількості балів для визнання її такою, що успішно склала письмовий іспит, у зв’язку із чим не може бути допущеною до складення усного кваліфікаційного іспиту.

 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», п.13.12 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України № 295 від 16 грудня 2016 року), Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

 

ВИРІШИЛА: 

 

          1. Визнати Воронюка Тараса Володимировича таким, що не склав письмовий кваліфікаційний іспит. До складення усного кваліфікаційного іспиту Воронюка Тараса Володимировича не допускати.

           2. Відмовити Воронюку Тарасу Володимировичу у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

         3.  Повідомити Воронюку Тарасу Володимировичу про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                           В.Б. Прядун

 

Голова кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                В.А. Ватрас

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                Д.С. Вагін