Рішення № 44 від 25 березня 2016 р.

25 березня 2016 року                                                                                         м. Хмельницький

 

Рішення №___

Про затвердження результатів кваліфікаційного іспиту та про відмову у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області в складі кваліфікаційної палати, в складі голови КДКА Хмельницької області Прядуна В.Б., секретаря кваліфікаційної палати Вагіна Д.С., членів кваліфікаційної палати: Косюка Р.М., Ватраса В.А., Лучковського В.В., Новікова М.В., розглянувши відомості з оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту Мазуренко Людмили Анатоліївни,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Мазуренко Людмила Анатоліївна, за результатами оцінювання складеного кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні отримав 102 бали (сумарна кількість балів за результатами письмового та усного іспиту), у тому числі - 66 балів при складенні письмово кваліфікаційного іспиту та 36  балів при складенні усного кваліфікаційного іспиту.         

Згідно   п. 14.11 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України №270 від 17 грудня 2013 року (зі змінами, внесеними рішенням Ради адвокатів України від 25 вересня 2015 року № 104)  особа, яка за результатами оцінювання письмового та усного іспитів отримала у сумі 105 балів і більше, з урахуванням положень п.п. 13.9 і 14.9 вважається такою, що успішно склала кваліфікаційний іспит.

Згідно п.14.9 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, особа вважається такою, що успішно склала усний іспит, якщо за результатами оцінювання, вона отримала не менше 45 балів.

Згідно ч.4 ст. 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» особа, яка не склала кваліфікаційний іспит, може бути допущена до складення такого іспиту повторно не раніше ніж через шість місяців. Особа, яка не склала кваліфікаційний іспит повторно, може бути допущена до наступного кваліфікаційного іспиту не раніше ніж через один рік.

          Враховуючи викладене, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області, -

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити результати складення кваліфікаційного іспиту Мазуренко Людмилі Анатоліївні в сумі 102 бали (у тому числі - 66 балів при складенні письмового кваліфікаційного іспиту та 36 балів при складенні усного кваліфікаційного іспиту), та вважати її такою, що не склала кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

 

        2. Відмовити Мазуренко Людмилі Анатоліївні у видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту.

 

        3. Повідомити Мазуренко Людмилу Анатоліївну про прийняте рішення. Одночасно роз’яснити, що рішення КДКА Хмельницької області може бути оскаржене у відповідності до частини 5 статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду протягом тридцяти днів з дня отримання рішення.  

 

 

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної

комісії адвокатури Хмельницької області                                                  В.Б. Прядун

 

Головуючий на засіданні кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                                          В.Б.Прядун

 

Секретар кваліфікаційної палати

КДКА Хмельницької області                                                              Д.С. Вагін