Рішення № 20 від 21 травня 2015 р.

Р І Ш Е Н Н Я

 

21 травня  2015р.                                                                                            м. Хмельницький

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л., Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю., розглянувши Подання Ради адвокатів Хмельницької області  про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №  видане 19.10.1993р. КДКА Хмельницької області, адреса здійснення адвокатської діяльності – Хмельницька область, смт. Віньківці, вул.),- 

встановила:

На розгляді дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області знаходиться Подання Ради адвокатів Хмельницької області від 17.04.2015р. та від 20.05.2015р. про несплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2015 рік. адвокатом 1.

Адвокату було направлено копію подання від 17.04.2015р. із пропозицією надати пояснення, та повідомлення про засідання дисциплінарної палати на 21.05.2015р. із зазначенням часу та місця. Письмові пояснення адвокат не надав, усно повідомив, що не зміг сплатити вчасно внески з поважних причин. Повідомив про сплату внесків.

Згідно ст. 57 ч.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковим до виконання всіма адвокатами, невиконання рішень адвокатського самоврядування є дисциплінарним проступком та підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності (ст.34 ч.2 п.6  вищевказаного Закону).

Перевіркою було встановлено, що адвокат внески сплатив, оскільки адвокат 1 сплатив внески на день розгляду справи, то він виконав свої професійні обов’язки. Комісія вважає, що умислу на невиконання своїх професійних обов’язків адвокат 1 не мав.

            На підставі наведеного, керуючись ст. 33, 34, 36, 37, 38, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», -


ВИРІШИЛА:

 

            Відмовити в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката  (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №  видане 19.10.1993р. КДКА Хмельницької області, адреса здійснення адвокатської діяльності – Хмельницька область, смт. Віньківці, вул.).

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                                          В.Б. Прядун

 

Голова дисциплінарної палати                                                                     Н.В.Свірневська

 

Секретар дисциплінарної палати                                                                 О.Т. Тарадай.