Рішення № 22 від 21 травня 2015 р.

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня 2015р.                                                                                                    м.Хмельницький

 

              Кваліфікаційна - дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі дисциплінарної палати в складі голови палати Свірневської Н.В., секретаря палати Тарадай О.Т., членів палати Стасишина А.Л.,Кузняка А.А., Стьопіна О.Ю. розглянувши дисциплінарну справу  про притягнення до дисциплінарної відповідальності адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 16.11.1993р. Хмельницькою обласною КДКА, адреса здійснення адвокатської діяльності- м. Хмельницький, вул.)

 

встановила:

 

               Адвокат 1 неодноразово  повідомлялась про надходження на розгляд дисциплінарної палати Подання Ради, направлялись рішення про порушення дисциплінарної справи і Довідки про перевірку, але отримав перші листи із Поданням Ради всю іншу кореспонденцію із повідомленнями про розгляд справи з Довідкою і рішенням про порушення дисциплінарної справи відносно неї не отримувала, листи повертались із зазначенням « за закінченням терміну зберігання». Адвокат  1 не внесла відносно себе відомості в ЄРАУ.

               При розгляді вказаного питання  більша кількість членів дисциплінарної палати прийшла до думки, що відсутність копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в матеріалах дисциплінарної справи є підставою про відмову в прийнятті таких Подання в майбутньому. Також більшість членів дисциплінарної палати схиляються до думки, що дисциплінарне провадження  неможливо, якщо адвокат не вніс відносно  себе відомості  в Єдиний реєстр адвокатів України. Тому дисциплінарна палата прийшла до думки, що необхідно отримати рішення адміністративного суду з цього приводу. Аналогічна дисциплінарна справа була розглянута відносно адвоката  2.

               На день розгляду даної справи є судове рішення яке набрало чинності згідно якого КДКА мають право розглядати дисциплінарні справи відносно адвокатів невнесених в ЄРАУ, однак має застосовуватися строк в один рік при прийнятті вказаних рішень.

               Таким чином на день розгляду даної справи сплив строк притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за 2014р. 2013,2012р.р. Отже дисциплінарна справа підлягає закриттю.

               Керуючись ст.ст.35, 41 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

              Закрити дисциплінарну справу відносно адвоката 1 (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № , видане 16.11.1993р. Хмельницькою обласною КДКА ) за пропуском строку притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

                Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів  з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії або до суду.

 

               Голова КДКА Хмельницької області                                              В.Б.Прядун.

 

               Голова дисциплінарної Н.В.Свірневська.

 

               Секретар палати                                                                             О.Т. Тарадай.