Рішення № 10 2013 року

Рішення № 10

 

25 вересня 2013 року                                                                   м. Хмельницький

 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області у складі голови КДК адвокатури Хмельницької області Прядуиа Володимира Борисовича, голови кваліфікаційної палати Стьопіної Наталії Олександрівни, голови дисциплінарної палати Свірневської Наталії Віталіївни, членів кваліфікаційної палати: Бубляса ВК., Ватраса В.А., Коваля С.О., Косюка Р.М., Саєнко П.М. членів дисциплінарної палати: , Желіхівського О.М., Кузняка А.А.,  розглянувши заяву та додані до неї документи Загоруйко Віталія Михайловича про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю,-

 

ВСТАНОВИЛА:

17.09.2013 року громадянин України Якимчук Олександр Олександрович, що проживає у місті Старокостянтинів звернувся із заявою про допуск до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю. До заяви було додано: письмову згоду Заявника на обробку персональних даних, проведення перевірки повноти та достовірності повідомлених ним відомостей та зобов'язання надати необхідні документ на запит КДКА, нотаріально посвідчену копію диплома про здобуття вищої освіти за спеціальністю «правознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», документи на підтвердження стажу роботи в галузі права не менше ніж два роки (нотаріально завірена копія трудової книжки, довідка Управління МВС України в Хмельницькій області, довідка Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області, наказ про прийняття на роботу па посаду помічника адвоката та контракт з адвокаюм від 05.03.2013 року), документ встановленої форми про відсутність судимості станом на 10.09.2013 року, довідка форми №122-2/0 про проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів, завірену належним чином копію паспорта і копію картки фізичної особи-платника податків. Окрім цього, додано квитанцію про сплату внеску за складання кваліфікаційних іспитів у сумі  3441 гри. та завірену копію наказу про звільнення з органів внутрішніх справ від 18.02.2013 року за власним бажанням, яка підтверджує, що впродовж останніх трьох років з часу звільнення зі служби кандидат корупційиих правопорушень не вчиняв.

          Вище вказані документи перевірені членом кваліфікаційної палати Ватрасом В.А.. їх оригінали оглянуті та завірені. Особа Якимчука О.О. перевірена, стаж його роботи у галузі права становить понад два роки, а саме: з 26.05.2003 року по 01.04.2004 року - на посаді старшого слідчого податкової міліції ДПА України в Хмельницькій області - десять місяців: з 12.04.2004 року по 30.06.2005 року на посаді юриста в Юридична ОСОБА 1 - один рік і два місяці; з 05.03.2013 року по 17.09.2013 року на посаді помічника адвоката - 6 місяців.

          Тобто, безспірного стажу у галузі права в кандидата є два роки і шість місяців. Також у Якимчука О.О. є стаж роботи в органах внутрішніх справ та податкової міліції на посаді оперуповноваженого, що вимагає вищої юридичної або економічної освіти понад 10 років.

Таким чином, Якимчук О.О. за результатами перевірки та дослідження документів може бути допущений до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю, так як подав усі необхідні документи та відповідає вимогам, встановленим Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 року №5076-VІ (сг. 6-8) та Порядком допуску до складання кваліфікаційного іспиту, порядку складання кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складання кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженим рішенням Ради адвокатів України №154 від 01.06.2013 року.

ВИРІШИЛА:

          1.Допустити Якимчука Олександра Олександровича до складання кваліфікаційного іспиту для набуття права па заняття адвокатською діяльністю.

          2.Рішення набирає чинності негайно, але може бути оскаржене до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України у порядку, визначеному чинним законодавством України.

          3. Про прийняте рішення повідомити заявника.

 

Голова КДКА Хмельницької області                                        В.Б. Прядун

 

Секретар КДКА Хмельницької області                                      А.А. Кузняк